Katalog produktówWarunki współpracy

Regulamin Gamma.pl

Strona internetowa działająca pod adresem www.gamma.pl prowadzona jest przez GAMMA Sp. z o. o. Z siedzibą w Warszawie ul. Kacza 6 lok. A .

Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe przekazywane nam przez odwiedzających www.gamma.pl, są przetwarzane przez GAMMA Sp. z o. o. Z siedzibą w Warszawie ul. Kacza 6 lok. A.
Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:
1a. Realizacji umowy,
1b. Jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez www.gamma.pl,
2. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
3. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Opisy i zdjęcia produktów

1. Wszelkie informacje dotyczące towarów, w tym w szczególności katalogi, foldery, broszury, inne materiały informacyjne lub reklamowe, a także informacje zawarte na stronie www.gamma.pl, kierowane przez GAMMA Sp. z o. o. do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, a są wyłącznie zaproszeniem do podjęcia rokowań.

Ceny

Wszystkie ceny podawane w katalogu internetowym na stronie www.gamma.pl są wyrażone w złotych polskich (PLN).
1. Cena podana przy towarze nie jest wiążąca i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a jest wyłącznie zaproszeniem do podjęcia rokowań.