Producent: DC Components

Informacje o DC Components »

Strona DC Components »

Produkty DC Components:

Schottky

Zenera

Najnowsze produkty DC ComponentsDC Components

DC Components Ltd. jest jednym z czołowych światowych producentów elementów dyskretnych, posiadającym w swojej ofercie pełen szereg diod, tranzystorów oraz mostów prostowniczych.

Firma posiada wieloletni staż w produkcji wyżej wymienionych elementów które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród klientów, przy optymalnie dobranej cenie.

Chcąc wzmocnić swoją pozycję oraz sprostać wymaganiom jakościowym oraz ilościowych DC Components utworzyła nowe fabryki mieszczące się w Hongkongu, Angli oraz w Dalian (północny-wschód Chin).

Fabryki mieszczące się na na około 120,000 m2 powierzchni są jednymi z najnowocześniejszych pod względem zaawansowanego sprzętu do produkcji elementów a także cechującymi się wysoką wydajnością przy zachowaniu najwyższej jakości.

Aby utrzymać wysoką jakość produktów, oraz zagwarantować adekwatny system kontroli jakości przez cały proces produkcji firma DC Components wprowadziła system ISO 9002 w 1997 roku.

 

Strona internetowa:

http://www.dccomponents.com/Więcej informacji związanych z DC Components [strona 1/1]

Nowe produkty w ofercie DC Components
Nowe produkty w ofercie DC Components
DC Components Ltd. to jeden z czołowych światowych producentów elementów dyskretnych, posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości diody, tranzystory oraz mosty prostownicze. Wraz z nieustając...
starsze
nowsze