Katalog produktów

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o nowych produktach, promocjach i wydarzeniach w firmie Gamma zapisz się koniecznie do naszego Biuletynu.

Praca

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Sprzedaży Podzespołów Elektronicznych

Opis stanowiska:

  • Aktywna sprzedaż podzespołów elektronicznych (diody, tranzystory, mikrokontrolery, rezystory, kondensatory, wyświetlacze i.t.p.) dla producentów elektroniki w Polsce,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami B2B,
  • Obsługa stałych Klientów firmy,
  • Tworzenie ofert.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika , elektrotechnika, itp.),
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość współczesnej bazy podzespołów elektronicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność,
  • Gotowość do wyjazdów na terenie kraju i za granicę.

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dużą samodzielność działania,
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne,
  • Dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki.